Tags: Tumor Faqe: 1 Nga 1

Zbulohen qelizat që shkaktojnë metastazat në tru, njiheshin si barriera mbrojtëse

Zbulohen qelizat që shkaktojnë metastazat në tru, njiheshin si barriera mbrojtëse

Zbulimi i fundit nga mjekët e Spitalit të Torinos dhe atij të Madridit pas një studimi ka arritur në këtë konkluzion të rëndësishëm

Më shumë »
Janë zbuluar dy proteina që mund ta zbrapsin kancerin

Janë zbuluar dy proteina që mund ta zbrapsin kancerin

Një grup hulumtuesish izraelit nga "Technion" zbuluan dy proteina që mund ta shtypin kancerin dhe ta kontrollojnë rritjen dhe zhvillimin e qelizave.

Më shumë »
E mëparshme 1 E ardhshme