Tags: Futboll Faqe: 1 Nga 1

Dita e madhe për Xhakën, ka arsye të shënojë gol

Dita e madhe për Xhakën, ka arsye të shënojë gol

Për Xhakën data 3 korrik është dita që nuk do ta harrojë kurrë

Më shumë »
Çfarë është dhe si funksionon VAR?

Çfarë është dhe si funksionon VAR?

Teknologjia që nuk gabon, por që e kthen futbollin në ‘tenis’

Më shumë »
Si ta luani lojën e re të fshehur në "Facebook Messenger"?

Si ta luani lojën e re të fshehur në "Facebook Messenger"?

"Facebook Messenger" ka një lojë të re të fshehur e cila mund tju bëjë të varur.

Më shumë »
Finlanda edhe një herë dëshmon që është shteti më i mirë në botë

Finlanda edhe një herë dëshmon që është shteti më i mirë në botë

Federata e futbollit në Finlandë vendosi një formular në internet të cilin mund ta mbushin të gjithë kandidatët që duan të regjistrohen si selektor të rinj në kombëtaren e Finlandës.

Më shumë »
Sporti më i çmendur dhe më argëtues në botë

Sporti më i çmendur dhe më argëtues në botë

Ky sport interesant është paraqitur para rreth 3 viteve, ndërsa popullariteti i tij rritet dita ditës. Duket si një kombinim i zbavitjes dhe rekreacionit të mirë plot adrenalinë.

Më shumë »
Aplikacione për të ndjekur Kampionatin Botëror në futboll

Aplikacione për të ndjekur Kampionatin Botëror në futboll

Kampionati botëror në futboll është pothuajse këtu! Më në fund, ndeshja e parë do të luhet të enjten, dhe do të jetë mes Kroacisë dhe Brazilit. Gjatë katër javëve të ardhshme, do të luhen ndeshje të tjera në 1 qytete. Çdo pjesë e kampionatit do të jetë vështirë të ndiqet. Për fat, ekzistojnë aplikacione që mund të na ndihmojnë ti ndjekim të gjitha ngjarjet.

Më shumë »
E mëparshme 1 E ardhshme