Tags: Avicii Faqe: 1 Nga 1

Konfirmohet: Avicii ka vrarë veten

Konfirmohet: Avicii ka vrarë veten

Dalin detaje të reja

Më shumë »
Ndahet nga jeta Avicii, ja si reagojnë Rita Ora dhe Dua Lipa

Ndahet nga jeta Avicii, ja si reagojnë Rita Ora dhe Dua Lipa

DJ i njohur suedez ka ndërruar jetë në moshën 28 vjecare

Më shumë »
E mëparshme 1 E ardhshme