Harry u martua, por ka edhe 6 princa që ende janë beqarë

 
Martesa e Harryt me Meghan shkatërroi ëndrrat e mijëra vajzave në mbarë botën, të cilat ëndërronin përrallën e hirushes, me protagonist Harryn, i cili le ta themi është princi modern i kohëve të sotme.

Por meqë Harryn e mori Meghan, bota ka ende princa të tjerë, që janë të bukur, me gjak blu dhe bëqar, do të thotë, janë në kërkim të një zemre që rreh vetëm për ta. Tani „rregullat“ ndryshuan! Meghan nga familje krejt normale, e divorcuar, aktore, me plot skandale në jetën e saj, ajo u bë Dukeshë…

Kështu që Harry me siguri me zgjedhjen që bëri, i dha „zemër“ çdo princi në botë që të zgjedhë bashkëshorten e jetës, me zemër e jo me protokolle, shkruan Portalb. Pra, princesha e ardhshme mund të jesh edhe TI. Ja 6 princat seksi, të cilët janë në kërkim të princeshës së tyre.

Princ Mateen i Brunei

Foto: Portalb

Princ Hussein bin Abdullah i Jordanisë

Foto: Portalb

Sheikh Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum i Dubait

Foto: Portalb

Princ Sébastien i Luxembourgut


Foto: Portalb

Princ Jean Christophe Napoléon Bonaparte


Foto: Portalb

Princ Joachim i Belgjikes


Foto: Portalb
 
Data e shpalljes 28.05.2018 në kategorinë Jeta
 
 

Lajme të ngajshme nga Fakultetet.al

Lajme të rekomanduara nga Facebook