Hapje e madhe e Sport Reality në Tetovë!

 
Sport Reality hap shitoren e dytë në Tetovë. Më 27 Nëntor ( e hënë) do të hapim dyqanin më të madh për paisje sportive në Koçan.

Ju ftojmë të kënaqeni me DJ dhe me 20% zbritje në të gjithë asortimentin nga 27 deri më 29 nëntor! Lokacioni i ri ofron një gamë të gjerë sportive, këpucësh dhe pajisje nga markat më të njohura sportive me çmime të volitshme.

Markat që mund të gjeni janë: Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Converse, Lonsdale, Lotto, Sergio Tacchini, Ellesse etj.

Gama e produkteve mbulon linjat për gratë, burrat, adoleshentët dhe fëmijët. Sport Reality të gjithë atyre që preferojnë stilin urban, gjithmonë ofron më të mirën e markave sportive në botë me një çmim ideal dhe cilësi.

Na vizitoni në Palma Mall në katin e 1 dhe gjeni pjesën më të mirë për veten dhe të dashurit tuaj.
 
Data e shpalljes 26.11.2017 në kategorinë Ndajmë
Tags:
 
 

Lajme të rekomanduara nga Facebook